GENEL KURUL İLANI

Avukatlar Sendikası, 19 Mayıs 2019’da ikinci olağan genel kurulunu yapılacaktır

 Yasa gereği ilk ve ikinci toplantı olmak üzere iki toplantı tertip edilmekte, ilk toplantıda gerekli çoğunluk sağlanamazsa ikinci toplantının 1/3 çoğunlukla gerçekleşmesi gerekmektedir. Bu sebeple ilk toplantı tarihimiz olan 10 Mayıs 2019 Cuma Günü yeterli çoğunluğu sağlayamayacağımızı öngörmekle, 19 Mayıs 2019 Pazar Günü buluşmayı ve toplantımızı gerçekleştirmeyi öngörüyoruz.

Gündem: Açılış konuşmasının ardından divan kurulu seçiminden sonra faaliyet raporunun görüşülmesi, yönetim kurulu ve denetleme kurulunun ibrası, bütçe görüşmeleri, üyelikten çıkarma veya tüzük değişikliği gibi öneriler varsa bunların görüşülmesi, ardından Beyoğlu İlçe Seçim Kurulundan gelen memurun nezaretinde zorunlu organlara üye seçiminin yapılması, öneri temennilerin alınması ve kapanış şeklindedir.

TOPLANTI TARİHİ : 19 MAYIS 2019 (PAZAR) SAAT 13:00-18:00

TOPLANTI YERİ      : EĞİTİM-İŞ 4 NO’LU ŞUBE MERKEZİ/ÇAĞLAYAN

                                      Adres: İzzetpaşa Mah. Ayazma Yolu Sok. No:5 Kat:5 Şişli/İstanbul

                                     (harita için bakabilirsiniz: http://www.egitimisistanbul4.org.tr/iletisim)

Avukatlar Sendikası’nın ilk genel kurulu, 10 Mayıs 2015 Pazar günü saat 13:00-18:00 arasında, İzzetpaşa Mahallesi, Ayazma Yolu Sokak, No:5 Kat:5 Şişli/İstanbul adresinde yapılacaktır.

Toplantının gündemi; açılış konuşması ve divan kurulu seçiminin ardından zorunlu organlara (yönetim kurulu 7 üye+7 yedek üye; disiplin kurulu 3 üye+3 yedek üye; denetleme kurulu 3 üye+3 yedek üye) seçilecek üyelerin seçiminin yapılması, tüzük değişikliği önerilerinin (aidat, Sendika merkezi, işveren avukatların üyeliği mevzusu gibi önerilerin ve toplantıda getirilecek diğer önerilerin) tartışılarak karara bağlanması, ardından öneri dilek ve temennilerle kapanış yapılması şeklindedir.

İlk toplantıda yeter sayı sağlanamaması halinde ikinci toplantı, 24 Mayıs 2015 Pazar günü saat 13:00-18:00 arasında, aynı adreste yapılacaktır.

Üyelerimize duyurulur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir